Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

 

İnegöl Mobilya Mağazası (İMM) şirketimiz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bazı kişisel bilgilerinizi (İsim,yaş,şehir,telefon numarası) veritabımıza istemektedir.

 

İnegöl Mobilya Mağaza (İMM) sitemize üyelik yapılırken almış olduğumuz bu bilgiler değerli müşterimizin bilgisi ve talimatı olmadan üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

 

Bu bilgiler hiçbir nedenle veya ticari amaçla kullanılmamakta,satılmamakta ve ifşa edilmemektedir.

 

İnegöl Mobilya Mağazası müşterilerimizin bilgilerini resmi makamlar vasıtayla usülü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürülükteki emredici mevzuatların hükümleri gerekçesiyle resmi makamlara bilgi vermek zorunda olunduğu durumda resmi makamlarla kanunlara uygun şekilde açıklanabilinecektir.

 

Ayrıca inegölmobilyamağazası'nda ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

Sitemiz ve şirketimizle alakalı öneri ve şikayetlerinizle alakalı inegolmobilyamagaza@gmail.com veya +90 (531) 734 06 96 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

whatsapp
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4