Hakkımızda

Hikayemiz

İnegöl Mobilya Mağazası olarak; 1981 yılında Ünallar Mobilya olarak çıktığımız yolda, gelişimleri ve değişimleri takip etmek amacıyla 2016 yılının mayıs aylarında 46 yıllık deneyimizi online ortama taşımaya karar verdik. Ve yıllardır olduğu gibi azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Felsefemiz

İnegöl Mobilya modellerini ilke olarak edindiğimiz; kalite, nitelik, fonksiyonellik ve tasarımsal faydayı en üst düzeylere çıkartarak; siz değerli müşterilerimize memnuniniyet asla taviz vermemeyi çalışma azmi bildik. Bu yolda ilerlerken çalışmalarımızı sadece mobilya ile bırakmayıp, değerli müşterilerimizin her önerileriyle kendimize bir rota çizdik. Bugün, eğer bu yazıyı okuyorsanız biliniz ki; İnegöl Mobilya Mağazası tüm çalışanları ile sizinle görüşüp fikir alış-verişi yapmaktan keyif alacaktır.

Hizmetlerimiz

İnegöl'den mobilya almayı düşünüp ve daha almadan, teslimatını düşünenleri düşünüp ücretsiz teslimat gerçekleştiriyoruz. İsterseniz; düğün paketi( Yatak Odası Takımı+Yemek Odası Takımı+Koltuk Takımı), TV ünitesi, Genç/Bebe takımı veya herhangi mobilya tamamlayıcı ürün siparişi verin teslimat ücreti istemiyoruz. Siz almadan önce araştıyor ve inceliyor sonrada heran sizin aramanızı bekleyen müşteri temsilcimizi arayıp gerisini ona bırakıyorsunuz.

Çalışma Alanlarımız

Evler, çalışma ofisleri, cafe ve restaurant, kurumsal firmalar ve kısacası mobilya lazım olan her yerde biz varız.

Sonraki Adımlar

Şuan şubemiz ve İnegöl Mobilya çarşısında merkezlenmiş olduğumuz markamızı ilerlere taşımak. Bir gün her il ve ilçede olmak hayalimiz ve her adımda yaklaştığımızı düşündüğümüz bir gelecek.

İnegöl Mobilya Mağazası

 

whatsapp
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4