Makaleler » Mobilya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli » Mobilya Alırken Pratik Bilgi 1

Mobilya Alırken Pratik Bilgi 1

Mobilya Alırken Pratik Bilgi 1

Mobilya Tarzını Belirlemek;

Bizler, evimiz için güzel bir değişiklik yapmak istediğimizde hemen gözümüz mobilyalara dikkat çekmektedir. Evimiz için daha güzel bir görünümün sırrı bazen koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımının yenilenmesi olabilir. Veya ailemizle TV izlerken tv unitesi gözümü rahatsız ediyor olabilir.

Peki mobilya alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bize iyi gelecek olan nasıl bir mobilya değişimi? Bu soruları basite indirgemek için basit gibi gözüken fakat önemli bir konuya deyinelim; mobilya tarzımızı belirlemek!

Öncelikle mobilya alırken karar vermemiz gereken tarzdır. Kendimize sorular soralım şimdi. Siz hangi tarz evi seviyorsunuz ve her mobilya takımınız buna uyumlu mu? Örneğin koltuk takımlarınız modern koltuk takımıyken TV uniteniz avangard mı? Spor bir yemek odası salonunuzu süslerken, klasik bir koltuk salonunuza ağır bir hava mı katmaya çalışıyor?

Kendimize bu soruları sorduktan sonra tarzımızı belirlemeye başladık bile.. Siz hangi tarzı seviyorsanız o tarzdan ayrılmak istemeyeceksiniz. Herkesın zevki ayrı oluşacaktır. Siz hangini tercih ediyorsanız onu kombine etmeyi deneyin. Örnek verecek olursak; avangard mobilya, modern ve spor mobilya, klasik mobilya, country mobilya, chester koltuk vs, ahşap mobilya gibi tercih unsurları olacaktır.

Tarzını belirledikten sonra nitelik anlayışınız başlayacak ve mobilya tarzınızda sağlamlık arayacaksınız tabi önemlisi fonksiyonel bir mobilya.

Şimdi işiniz daha kolay olacak inşallah.

Umarım bu yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur. Online İnegöl Mobilya İçin Tıkla.

İnegöl Mobilya Mağazası ekibi olarak iyi alışverişler dileriz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
whatsapp
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4